GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

15 marca odbył się Szkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Spośród wielu uczniów biorących udział wyłoniono 3 osobową drużynę, która zakwalifikowała się do etapu gminnego. Byli to: Wojciech Godzisz, Piotr Szczerski i Kacper Daniłowicz.

29 marca w Gimnazjum w Szczebrzeszynie odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju wzięły udział drużyny z czterech szkół podstawowych i dwóch gimnazjów:

Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru i części praktycznej - polegającej na pokonaniu toru przeszkód.

Nasi uczniowie Wojtek, Piotrek i Kacper okazali się najlepsi osiągając najwyższą liczbę punktów.

Drużyna zakwalifikowała się do powiatowego turnieju, który odbędzie się 21.04.2012r. w Sułowie. Uczniowie w nagrodę otrzymali dyplom za zajęcie I miejsca oraz kaski rowerowe. Drużynę przygotowywała p. Dorota Momot.

<<galeria zdjęć>>