XII Edycja Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny"

Uczniowie naszej szkoły odnieśli duży sukces biorąc udział w finale wojewódzkim XII Edycji Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny".

Etap gminny odbył się 17 maja w naszej szkole. Uczestniczyły w nim trzy szkoły: SP Wielącza, SP Bodaczów i SP nr 1 w Szczebrzeszynie. Uczniowie nasi zajęli I miejsce i awansowali do etapu powiatowego.

22 maja w Komendzie Miejskie Policji w Zamościu odbył się etap powiatowy konkursu. Miedzy sobą rywalizowały 6 osobowe zespoły z 12 szkół podstawowych. Po zaciętej i wyrównanej walce zajęliśmy I miejsce w powiecie i awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego.

<<galeria zdjęć>>

Finał wojewódzki odbył się 30 maja w Kraśniku. Startowało w nim 18 szkół z terenu województwa lubelskiego. Naszą szkołę tak jak na poprzednich etapach reprezentował sześcioosobowy zespół w składzie: Gabriela Pietrykowska, Bartłomiej Godzisz, Łukasz Kołcon, Krystian Ochmański, Wojciech Godzisz, Piotr Szczerski. Po dobrym występie zajęliśmy miejsce poza pierwszą trójką.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Doroty Momot.

<<galeria zdjęć>>