Międzyszkolny Konkurs Piosenki  Obcojęzycznej

Dnia 14.03.2012r w naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Piosenki  Obcojęzycznej pod kierunkiem nauczycieli Jowity Nowak nauczyciela języka angielskiego i Małgorzaty Muszalskiej nauczyciela muzyki.

Zgodnie z regulaminem konkursu każdy wykonawca prezentował dwa utwory w języku obcym. Jury oceniało stopień trudności piosenek, dobór repertuaru, aranżację, czystość i poprawność wykonania pod względem językowym, a także wrażenie artystyczne i umiejętność prezentacji.

Zgłosiło się 7 zespołów. Wszyscy zaprezentowali się rewelacyjnie.

Wyniki konkursu:

Wyróżnienie otrzymała Weronika Sołtys ze Szkoły Podstawowej w Bodaczowie

III miejsce zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Szczebrzeszynie

II miejsce wyśpiewała Patrycja Hadaj ze Szkoły Podstawowej w Sułowie

I miejsce zdobył zespół ,,Wesołe Nutki” ze Szkoły Podstawowe Nr 1 w Szczebrzeszynie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie się do konkursu, nauczycielom za pomoc okazaną swoim uczniom oraz pracę komisji konkursowej.

Prezentacja poszczególnych uczestników konkursu według kolejności:

1. ,,Chrząszczykowe nutki” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczebrzeszynie kat. kl. I-III
  2. Weronika Sołtys ze Szkoły Podstawowej w Bodaczowie kat. kl. IV-VI
  3. Zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Szczebrzeszynie kat. kl. IV-VI
  4. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach kat. kl. IV-VI
  5. Patrycja Hadaj ze Szkoły Podstawowej w Sułowie kat. kl. IV-VI
  6. Zespół ,, Wesołe Nutki” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczebrzeszynie kat. kl. IV-VI
  1. Zespół ,, Skaczące Dziewczyny” ze Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu/ Wywłoczce kat .kl. IV-VI

<<galeria zdjęć>>